Atviros Kalėdinės dirbtuvės

Juvelyrikos mokyklos „Vilnensis“ mokiniai skelbia atvirų dirbtuvių savaitgalį ir kviečia apsilankyti, susipažinti gyvai, bei pamatyti, kaip yra kuriama lėtosios/tvariosios mados rankų darbo juvelyrika pačioje Vilniaus širdyje.

Per daugiau nei dešimt savo gyvavimo metų mokykla jau išugdė daug puikiai dirbančių juvelyrų ir subūrė savo gerbėjų ratą. Ir visi jie džiaugiasi tradicija – susirinkti drauge prieš Šv. Kalėdas. Šis susitikimas skirtas ne tik buvusiems ir esamiems mokiniams, jis – visiems, besidomintiems juvelyrika, ieškantiems jaunųjų Lietuvių dizainerių sukurtų dirbinių ar svajojantiems prisijungti prie mokinių būrio. Jaukioje mokyklos „Vilnensis“ ekspozicinėje erdvėje vietos, papuošalų ir dėmesio užteks visiems!

Visus juvelyrikos mokyklos „Vilnensis“ mokinius, kūrėjus, draugus ir svečius, gerbėjus ir tiesiog pro šalį einančius kviečiame apsilankyti atvirose kalėdinėse dirbtuvėse, įkvėpti juvelyrinių Kalėdų dvasios ir tiesiog pabūti drauge. O ieškantys rankų darbo, ‘recycled/zero waste’ Kalėdinių dovanų galės rasti papuošalų patiems įvairiausiems skoniams: nuo santūrių minimalistinių, kukliai žybsinčių sidabru, iki masyvių augalines formas primenančių efektingų kūrinių. Išsirinkti ir apsispręsti padės kūrinių autoriai, nes kas geriau, jei ne jie, gali padėti, pakonsultuoti ir patarti? Be to, galbūt už kūrinio slypi istorija, kurią taip pat galėsite iškart sužinoti. Visi parduodami kūriniai – be galerijos antkainio, su dėžutėmis, tinkamomis dovanoti.
Prieš šventinė mugė-dirbtuvės ir jų dalyviai lauks jūsų penktadienį, lapkričio 22 d. 17.00-21.00, ir šeštadienį, lapkričio 23 d., 11.00-18.00 juvelyrikos mokykloje „Vilnensis“ Dominikonų g. 7.

Užsukite karšto vyno ir juvelyrinių istorijų!